Gürses Kurumsal

pek çok başarıya imza atacağımızı düşünüyor ve güçlenerek büyümeyi hedefliyoruz.

Grubumuz uzun ticaret hayatı boyunca birçok sektörde, birçok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde yer aldığı sektörün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş, bu başarılarını da çeşitli ödül ve plaketler ile de taçlandırmıştır.

Gürses Kurumsal olarak bizlerde, grubumuzun uzun yıllardır süregelen toptan ve perakende, beyaz eşya ve klima sistemleri tecrübesini, güçlü altyapımız, yönetim kadromuz ve Dünya Devi markalarımız ile yeni bir seviyeye taşıyoruz. Bünyemizde yer alan güzide markaların gücü ve firmamızın yıllara dayanan tecrübesi birleştiğinde, bizler sektöre değerli iş ortaklarımızla farklı bir bakış açısı getirerek, bu keyifli yolda pek çok başarıya imza atacağımızı düşünüyor ve güçlenerek büyümeyi hedefliyoruz.

Gürses Kurumsal
Gürses Kurumsal Bayilikler

Vizyonumuz

Referans değerli niteliğindeki iş sonuçları ve saygınlıkla taçlandırılış başarıları ile Türkiye’nin sektöründeki lider şirketi olmak.

Misyonumuz

Paylaşılabilir karlılığa giden yolda, evrensel değerleri hep önde tutarak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin faydasını en üst seviyeye yükseltmek.

Kurum Kültürümüz

Biz, müşterilerimize en kaliteli hizmet ve ürünü en iyi şekilde sunan, kurumsallığı ve profesyonelliği ilke edinmiş, sosyal sorumluluk sahibi, rekabet dahil her koşulda dürüst davranan, etik ilkelere göre hareket eden, insani değerlere saygılı, bugünden çok daha iyi yarınlar olsun amacıyla emek harcayan bir grubuz.